Rekrutacja

NAJPIERW HUMMUS, POTEM PRACA

Wy potrzebujecie posiłków, to i my potrzebujemy posiłków – Tel Aviv powiększa swoją załogę! Szukamy rąk do pracy i serc do zwierząt. Aktualnie rekrutujemy na poniższe stanowiska:
🍠 kierownik/czka zmiany (Poznańska 11)
🍜 kelner/ka
🌽 załogi na nasze punkty street foody (Wisła, Nocny Market, Hala Gwardii)

KOGO SZUKAMY?

Nie potrzebujemy „sprzedawcy” chcemy pracować z osobami, które tak jak my lubią ludzi i mają w naturze gościnność. Jeśli lubisz wino i hummus to już wiesz, że mamy miejsce dla CIEBIE 🙂 Ważniejsze od Twojego doświadczenia jest dla nas to, kim jesteś,
dlatego NIE WYSYŁAJ NAM SWOJEGO CV

przedstaw nam się (możesz np. zdjęciem albo napisać coś o sobie) i krótko odpowiedz na 3 pytania:

  • co lubisz jeść?
  • dlaczego chcesz pracować w gastronomi?
  • na co wydasz pierwsze napiwki?

Dopisz swój numer telefonu. Oddzwonimy i opowiemy więcej o Twojej pracy.

Jeżeli wierzysz w dobrą karmę, chcesz współtworzyć z nami najlepsze wegańskie miejscówki w mieście i jesteś zainteresowany/a podjęciem u nas pracy – wyślij mejla
rekrutacja@fooddesigners.pl
i napisz na co wydasz swoje pierwsze napiwki! Z naszej strony oferujemy zgrany zespół, uczciwe pieniądze i dobre jedzonko.

CO CHCEMY CI DAĆ OPRÓCZ ŚWIETNEGO WYNAGRODZENIA?

Nauczymy Cię nie tylko podstawowych umiejętności sprzedażowych i pracy w zespole, ale pokażemy Ci także, jak tworzyć wyjątkową atmosferę i że tę pracę można lubić. Grafik jest elastyczny, nie ważne, czy studiujesz dziennie, zaocznie, czy wcale – szanujemy Twój i nasz wolny czas, tworząc zgrany team – Ty możesz być jego częścią i go współtworzyć.