O nas

Tel Aviv to stolica jedzenia.

A my kochamy jedzenie. W naszych żyłach płynie tahina. Hummus i falafel to nasza obsesja. Dlatego otworzyliśmy Tel Aviv Urban Food – miejsce, które pozwala nam dzielić się ukochanymi smakami. To tu przywozimy kulinarne wspomnienia z Bliskiego Wschodu, by w nieskończoność doskonalić je w naszej kuchni.


34,956
lajkujących na Facebooku
1000 kg
miesięcznie zjedzonego hummusu
5
lokalizacji

HISTORIA

Tel Aviv na Poznańskiej (2010)

Wszystko zaczęło się od lokalu przy Poznańskiej, który otworzyliśmy w 2010. Poznańska to już kultowe miejsca, jedna z pierwszych wege restauracji w Polsce.

2010 - 

W lutym 2017 roku otworzyliśmy się na Zielonym Żoliborzu, w kwietniu tego roku na al. Niepodległości 142a. Jesteśmy również w Hali Gwardii i na przylądku Miami Wars. A od kwietnia 2018 roku na Piotrkowskiej 122 w Łodzi.

2018
80
2017
61
2010
13

OSIĄGNIĘCIA

PO RAZ 3 W GAULT & MILLAU

Mamy to! Po raz 3 z rzędu jesteśmy w Żółtym Przewodniku Gault&Millau Polska 2019. W tym roku inspektorzy docenili nie tylko nasz punkt na Poznańskiej, ale całą sieć. W skrócie: jesteśmy jedną z najlepszych sieci street foodowych w Polsce i najlepszą wegańśką. God is vegan!

Nagrody

// 2019 - Tel Aviv Urban Food jedyną wyróżnioną siecią restauracji przez Żółty Przewodnik Gault & Millau

// 2018 - Malka dostała super prestiżową nagrodę Restauratora(ki) Roku na gali Best of Warsaw Warsaw Insider!

// 2018 -  nominacja Malki i sieci Tel Aviv Urban Food w kategorii Sieć HoReCa prestiżowych statuetek Hermesów Poradnika Restauratora.

// 2018 - restauracja przy Poznańskiej w Warszawie najwyżej ocenioną restauracją wegańską przez Żółty Przewodnik Gault & Millau

// 2017 - restauracja przy Poznańskiej w Warszawie najwyżej ocenioną restauracją wegańską przez Żółty Przewodnik Gault & Millau

ULICZNE ŻYCIE Z BOSKIM JEDZENIEM

W jedzeniu nie uznajemy kompromisów. Nad idealnym majonezem pracowaliśmy miesiącami. Używamy najlepszych składników pochodzenia roślinnego. Unikamy cukru i glutenu. Z satysfakcją obalamy ostatnie mity o monotonii wegańskiej kuchni – spróbuj naszego rozpływającego się w ustach bakłażana, a przyznasz rację roślinożercom. Nie przestajemy eksperymentować – z każdym kęsem zaskakujemy mnogością smaków, faktur i zapachów. Nie bez powodu gości nam nie brakuje, a nasza restauracja na Poznańskiej trafiła do przewodnika Gault & Millau. Jednak zamiast spocząć na laurach, otworzyliśmy się na miasto. W końcu w Tel Avivie wokół jedzenia kręci się całe uliczne życie!

Co z tego, że od zielonego bulwaru Rotschilda dzielą nas cztery godziny lotu? Wystarczy usiąść na chwilę w naszym ogródku, by odnaleźć bezpretensjonalny klimat telawiwskiej ulicy. Odwiedź jeden z lokali Tel Aviv Urban Food i poczuj się swobodnie. Nie musisz szukać daleko – jesteśmy tuż za rogiem, w najbardziej urokliwych dzielnicach Warszawy.

JESTEŚ W TEL AVIVIE

Zabierz ze sobą przyjaciółkę, chłopaka, mamę, dziadka albo szefową. Przyjdź w kapciach i w dresie, z maluchem albo z psem. Zjedz coś lekkiego albo objedz się do nieprzytomności. Znajdź miejsce na zdrowy deser. Złap szybki lunch na wynos albo zasiedź się i spóźnij na ważne spotkanie. Odpręż się przy lampce doskonałego wina albo wypij całą butelkę. Pochwal się, pożartuj, ponarzekaj – wysłuchamy Cię i nakarmimy. Usiądź wygodnie, zjedz coś pysznego i odetchnij – jesteś w Tel Avivie!


This post is also available in: enEnglish (angielski)