fbpx

Tel Aviv

Tel Aviv to stolica jedzenia. A my kochamy jedzenie. W naszych żyłach płynie tahina. Hummus i falafel to nasza obsesja. Dlatego otworzyliśmy Tel Aviv Urban Food – miejsce, które pozwala nam dzielić się ukochanymi smakami. To tu przywozimy kulinarne wspomnienia z Bliskiego Wschodu, by w nieskończoność doskonalić je w naszej kuchni.

Uliczne życie z boskim jedzeniem

W jedzeniu nie uznajemy kompromisów. Nad idealnym majonezem pracowaliśmy miesiącami. Używamy najlepszych składników pochodzenia roślinnego. Unikamy cukru i glutenu. Z satysfakcją obalamy ostatnie mity o monotonii wegańskiej kuchni – spróbuj naszego rozpływającego się w ustach bakłażana, a przyznasz rację roślinożercom. Nie przestajemy eksperymentować – z każdym kęsem zaskakujemy mnogością smaków, faktur i zapachów. Nie bez powodu gości nam nie brakuje, a nasza restauracja na Poznańskiej trafiła do przewodnika Gault & Millau. Jednak zamiast spocząć na laurach, otworzyliśmy się na miasto. W końcu w Tel Avivie wokół jedzenia kręci się całe uliczne życie!

Co z tego, że od zielonego bulwaru Rotschilda dzielą nas cztery godziny lotu? Wystarczy usiąść na chwilę w naszym ogródku, by odnaleźć bezpretensjonalny klimat telawiwskiej ulicy. Odwiedź jeden z lokali Tel Aviv Urban Food i poczuj się swobodnie. Nie musisz szukać daleko – jesteśmy tuż za rogiem, w najbardziej urokliwych dzielnicach Warszawy.

Jesteś w Tel Avivie!

Zabierz ze sobą przyjaciółkę, chłopaka, mamę, dziadka albo szefową. Przyjdź w kapciach i w dresie, z maluchem albo z psem. Zjedz coś lekkiego albo objedz się do nieprzytomności. Znajdź miejsce na zdrowy deser. Złap szybki lunch na wynos albo zasiedź się i spóźnij na ważne spotkanie. Odpręż się przy lampce doskonałego wina albo wypij całą butelkę. Pochwal się, pożartuj, ponarzekaj – wysłuchamy Cię i nakarmimy. Usiądź wygodnie, zjedz coś pysznego i odetchnij – jesteś w Tel Avivie!