Restauracja wegetariańska i izraelska Tel Aviv Urban Food by Malka Warszawa

BLOG

Miejsce przyjazne lgbt lesbian bars queer events friendly

Szukasz właściwej przestrzeni, w którym poczujesz się bezpiecznie i swobodnie bez względu na to, kim jesteś i jakie masz poglądy? Nasze lokale w Warszawie to miejsca przyjazne LGBT+ i całej queerowej społeczności. Określamy się jako „LGBT friendly restaurants in Warsaw” oraz „lesbian bars” nie bez powodu. Nasza załoga składa się z tolerancyjnych, uprzejmych osób, które zrobią wszystko, by każdy poczuł się u nas jak w domu. Dobre samopoczucie naszych gości to jeden z priorytetów, jakimi kierujemy się codziennie. Jesteśmy także otwarci na organizację u nas różnego rodzaju queer events.

Miejsce przyjazne społeczności LGBT

Ponieważ chcemy się określać mianem miejscalesbian and queer friendly bars” oraz „LGBT friendly restaurants” to oznacza to, że szczególną uwagę przykładamy do kwestii tolerancji, bezpieczeństwa oraz szacunku dla każdego naszego klienta. W razie problemów personel zatrudniony w restauracji chętnie pomoże i udzieli wsparcia. Pragniemy codziennie podtrzymywać nowoczesne standardy obsługi, by wszystkie odwiedzające to miejsce osoby czuły się mile widziane i chętnie wróciły po raz kolejny spróbować naszych dań kuchni izraelskiej w Warszawie.

Chcemy tworzyć miejsca przyjazne społeczności LGBT i innym klientom, którzy cenią sobie dobre jedzenie, świetną atmosferę i poczucie, że każdy jest tu mile widziany. Wiemy, jak ważne w cieszeniu się dobrym posiłkiem jest poczucie bezpieczeństwa i właśnie takie doświadczenie pragniemy oferować wszystkim osobom goszczącym u nas. Jeśli szukasz więc przyjaznych lokali określanych jako lesbian bars in Warsaw, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą eventów oraz proponowanym menu.

Smakowite dania kuchni izraelskiej i nie tylko

Oprócz bezpiecznego i przyjaznego klimatu, jaki tworzymy każdego dnia, dbamy także o jakość przygotowywanych potraw. Naszą specjalnością jest kuchnia izraelska i bliskowschodnia. To do naszego miejsca możesz przyjść, by spróbować przepysznych falafeli lub posmakować z przyjaciółmi wspaniałego hummusu z tahini i cieszyć się atmosferą queer, lesbian, LGBT friendly bars. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy śródziemnomorskich smaków, a nawet fani kebabów czy gyrosa. Jesteśmy restauracją wegańską i wegetariańską, ale wierzymy, że także osoby jedzące mięso zakochają się w przyrządzanych daniach

Proponujemy wszystkim osobom bywającym w lesbian bars w Warszawie miejsce idealne na celebrowanie różnego rodzaju wydarzeń. Przeżyjesz tu romantyczną randkę, zaprosisz przyjaciół na spotkanie, wyjdziesz z na drinka lub spędzisz miły wieczór z rodziną. Wystarczy, że zarezerwujesz u nas stolik i gotowe! Twój idealny wieczór z pysznym jedzeniem właśnie się zaczyna. Ty możesz się całkowicie skupić na dobrej zabawie i na odpoczynku, a resztę pozostaw w naszych rękach. Profesjonalna obsługa zadba o to, by wszystko przebiegało przyjemnie.

Zorganizuj z nami queer event i inne wydarzenia

Wiemy, że w przypadku przyjaznych miejsc określanych jako lesbian friendly bars pojawia się też kwestia organizacji tak zwanych queer events. A może właśnie szukasz miejsca na organizację takich eventów dla swojej społeczności? Chętnie udostępniamy naszą przestrzeń do organizacji różnych wydarzeń. Wychodzimy wszystkim naprzeciw z ofertą jako queer friendly bars in Warsaw. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania i z pewnością razem zorganizujemy niezapomniany event dla osób LGBT.

Jak widać, jako restauracja lesbian and queer friendly zapewniamy szeroką ofertę dań i eventów społeczności LGBT i innym klientom, którzy poszukują bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni, w której zjedzą przepyszne wegańskie i wegetariańskie potrawy. Codziennie staramy się, by zaglądające do nas osoby były zadowolone z obsługi oraz z jakości serwowanych potraw i chciały ponownie nas odwiedzić – z rodziną lub znajomymi.

BLOG

Miałam przyjemność podróżować do wielu różnych miast i krajów, aby poznać lokalną scenę kulinarną. Ale miastem, które ciągle mnie zaskakuje wyśmienitym jedzeniem jest Warszawa. I muszę wam powiedzieć,
Falafel jest bardzo popularny w Warszawie, ale to danie wręcz kultowe na całym Bliskim Wschodzie, a w szczególności w Izraelu.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

SMAKOWITA PORCJA
NEWSÓW OD
TEL AVIV URBAN FOOD 

SMAKOWITA PORCJA NEWSÓW OD TEL AVIV URBAN FOOD

MUSIMY CI
O TYM POWIEDZIEĆ

Korzystamy z ciasteczek, bo na deserek zawsze jest pora. Wszystkie są wegańskie. W serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.