fbpx

Wegańska podróż do Izraela! – MENU

MENU

Telawiwski street food łamie wszystkie stereotypy – arabskie wpływy niemal wyparły tradycyjną żydowską kuchnię, a roślinne jedzenie stopniowo wypiera mięsne. Nasze menu jest bardzo bliskowschodnie, a przy tym bardzo nasze. Znajdziesz tu wszystkie swoje ulubione przystawki (mezze), kilka rodzajów hummusu, kanapki, sycące zupy, pity i aromatyczne sosy. Do tego burgery, shawarmy, wegańskie wina, napoje, desery… i szakszukę. Tak, wszystko jest wegańskie. Tak, mięsożercom też smakuje. W końcu łamiemy stereotypy!

Sprawdź menu główne tutaj.*

*menu obowiązuje w lokalach Tel Aviv Urban Food przy Poznańskiej 11, al. Niepodległości 142a i Mickiewicza 19 w Warszawie oraz przy ul. Piotrkowskiej 122 w Łodzi.

Ceny w restauracjach mogą się nieznacznie różnić.

DANIA & LUNCHE

Pyszne i lekkie. Zawsze do wyboru opcja wege albo wege. Ewentualnie wege.

Stała promocja: Od 12 do 16 zjesz ZUPĘ + BOWLA za 20! Możesz się chwilę spóźnić – poczekamy. Nasze menu lunchowe zmienia się co tydzień. Podzieliliśmy je na „baklażana” i menu „marchewkę”. Zapytaj w punkcie, który tydzień jest aktualnie dostępny!

Sprawdź menu lunchowe „bakłażan”.

Sprawdź menu lunchowe „marchewka”.

ŚNIADANIA

Weekend bez uczty to nie weekend. Dzień bez śniadania już nigdy nie jest taki sam. Śniadania serwujemy codziennie do 14:00!

Sprawdź śniadania tutaj.

WEGAŃSKIE WINA

Organiczne, wegańskie, znakomite wina. Tak, bezglutenowe też. Nie szkodzi, jeśli nie znasz się na winie – z nami się poznasz.

Sprawdź wina ekologiczne i wegańskie tutaj.

Sprawdź wina domowe i izraelskie tutaj.

MENU GŁÓWNE

Sprawdź dania główne tutaj.

HUMMUSY

Myślisz, że w hummusie nic Cię już nie zaskoczy? Spróbuj tego z coco curry. Albo z piklami po marokańsku. Albo z… OK, może po prostu spróbuj wszystkich.

Sprawdź nasze hummusy tutaj.

SŁODKIE

Nieważne, ile zjesz – zawsze jest miejsce na deser. Nasze są wyjątkowo zdrowe. Wszystkie bezglutenowe i bez laktozy. I wegańskie rzecz jasna. Zapytaj obsługę o dzisiejszy wybór ciast i deserów!

tel aviv menu
Sprawdź desery tutaj.

NAPOJE

Chłodne i relaksujące – na izraelski upał albo gorące i pobudzające – na polską zimę. Zawsze świeże i pachnące naturą – niezależnie od pory roku.
Sprawdź kartę napojów tutaj.