MENU

WEGAŃSKA PODRÓŻ DO IZRAELA

Telawiwski street food łamie wszystkie stereotypy – arabskie wpływy niemal wyparły tradycyjną żydowską kuchnię, a roślinne jedzenie stopniowo wypiera mięsne. Nasze menu jest bardzo bliskowschodnie, a przy tym bardzo nasze. Znajdziesz tu wszystkie swoje ulubione przystawki (mezze), kilka rodzajów hummusu, kanapki, sycące zupy, pity i aromatyczne sosy. Do tego burgery, shawarmy, wegańskie wina, napoje, desery… i szakszukę. Tak, wszystko jest wegańskie. Tak, mięsożercom też smakuje. W końcu łamiemy stereotypy!

*menu obowiązuje w lokalach Tel Aviv Urban Food przy Poznańskiej 11, al. Niepodległości 142a i Mickiewicza 19 w Warszawie oraz przy ul. Piotrkowskiej 122 w Łodzi.

Ceny w restauracjach mogą się nieznacznie różnić.

DANIA & LUNCHE

Stała promocja: Od 12 do 16 zjesz ZUPĘ + DRUGIE za 20! Możesz się chwilę spóźnić – poczekamy. Nasze menu lunchowe zmienia się co tydzień. Podzieliliśmy je na „baklażana” i menu „marchewkę”.

Sprawdź menu lunchowe „bakłażan”.   (16.09-20.09)

Sprawdź menu lunchowe „marchewka”. (09.09-13.09, 23.09-27.09)

HUMMUSY

Myślisz, że w hummusie nic Cię już nie zaskoczy? Spróbuj tego z coco curry. Albo z piklami po marokańsku. Albo z… OK, może po prostu spróbuj wszystkich.

Sprawdź hummusy tutaj.

SŁODKIE

Nieważne, ile zjesz – zawsze jest miejsce na deser. Nasze są wyjątkowo zdrowe. Wszystkie bez laktozy i opcje bezglutenowe. I wegańskie rzecz jasna. Zapytaj obsługę o dzisiejszy wybór ciast i deserów!

ŚNIADANIA

Weekend bez uczty to nie weekend. Dzień bez śniadania już nigdy nie jest taki sam. Śniadania serwujemy codziennie do 14:00!

Sprawdź śniadania tutaj.

WEGAŃSKIE WINA

Organiczne, wegańskie, znakomite wina. Tak, bezglutenowe też. Nie szkodzi, jeśli nie znasz się na winie – z nami się poznasz.

Sprawdź wina.

NAPOJE

Chłodne i relaksujące – na izraelski upał albo gorące i pobudzające – na polską zimę. Zawsze świeże i pachnące naturą – niezależnie od pory roku.
Sprawdź kartę napojów tutaj.

This post is also available in: enEnglish (angielski)