MENU OLD

WEGAŃSKA PODRÓŻ DO IZRAELA

Telawiwski street food łamie wszystkie stereotypy – arabskie wpływy niemal wyparły tradycyjną żydowską kuchnię, a roślinne jedzenie stopniowo wypiera mięsne. Nasze menu jest bardzo bliskowschodnie, a przy tym bardzo nasze. Znajdziesz tu wszystkie swoje ulubione przystawki (mezze), kilka rodzajów hummusu, kanapki, sycące zupy, pity i aromatyczne sosy. Do tego burgery, shawarmy, wegańskie wina, napoje, desery… i szakszukę. Tak, wszystko jest wegańskie. Tak, mięsożercom też smakuje. W końcu łamiemy stereotypy!

*menu obowiązuje w lokalach Tel Aviv Urban Food przy Poznańskiej 11, al. Niepodległości 142a i Mickiewicza 19 w Warszawie oraz przy ul. Piotrkowskiej 122 w Łodzi.

Ceny w restauracjach mogą się nieznacznie różnić.

DANIA & LUNCHE

Stała promocja: Od 12 do 16 zjesz ZUPĘ + DRUGIE za 24! Dania składają się z naszych bestsellerów – same hity. Drugie danie możesz zjeść za 19 zł.
Lunche podzieliliśmy na tygodnie MARCHEWKA i BAKŁAŻAN – zapytaj w lokalu, który tydzień jest teraz.
Sprawdź lunche tutaj.

HUMMUSY

Myślisz, że w hummusie nic Cię już nie zaskoczy? Spróbuj tego z coco curry. Albo z piklami po marokańsku. Albo z… OK, może po prostu spróbuj wszystkich.

Sprawdź hummusy tutaj.

SŁODKIE

Narzekaliście, że jest za mało deserów. Teraz jest tyle! Kto to wszystko zje? Nieważne, ile zjesz – zawsze jest miejsce na deser. Nasze są wyjątkowo zdrowe. Wszystkie bez laktozy i opcje bezglutenowe. I wegańskie rzecz jasna. Sprawdź  tutaj.

ŚNIADANIA

Weekend bez uczty to nie weekend. Dzień bez śniadania już nigdy nie jest taki sam.

Sprawdź nasze kultowe śniadania tutaj.

WEGAŃSKIE WINA

Organiczne, wegańskie, znakomite wina. Tak, bezglutenowe też. Nie szkodzi, jeśli nie znasz się na winie – z nami się poznasz.

Sprawdź wina.

NAPOJE

Chłodne i relaksujące – na izraelski upał albo gorące i pobudzające – na polską zimę. Zawsze świeże i pachnące naturą – niezależnie od pory roku.
Sprawdź kartę napojów tutaj.

This post is also available in: enEnglish (angielski)