MALKA KAFKA

malka kafka

Startuperka, restauratorka, szamanka miejska. Propagująca szacunek do świata, zdrowy styl życia i świadome jedzenie i niezależność ekonomiczną.

To Malce zawdzięczasz doskonałe jedzenie i atmosferę w naszych lokalach. Królowa Matka Tel Avivu na Poznańskiej. Pomysłodawczyni konceptu Tel Aviv Urban Food. Urodzona wizjonerka. Z wykształcenia psycholog, z pochodzenia Żydówka, z pasji restauratorka. Przez wiele lat zajmowała się zarządzaniem i marketingiem, obecnie poświęcona jedzeniu i szeroko pojętej wiedzy o jedzeniu.

Szamanka miejska

Zaangażowana w startup produkujący żywność zaawansowaną technologicznie. Przywiązuje ogromną wagę do odpowiedzialnego żywienia, wpływu konsumpcji na gospodarkę i przyrodę. Choć natura jest jej bliska, serce Malki jest w mieście – w połowie Warszawie, w połowie Tel Avivie, w całości dla Was. Chętnie dzieli się wiedzą – występuje w mediach, pisze felietony, prowadzi pokazy i warsztaty kulinarne w Polsce i za granicą.

Pierwsza książka kulinarna, która odmieni nie tylko twoją kuchnię, lecz także twoje życie.

Malka w swojej książce pomoże Ci odnaleźć boski pierwiastek w niezwykłych potrawach. Lekko, z humorem, wzruszająco – w jej stylu.

Przekona, że bezwarunkową miłość można okazać, zapraszając bliskich do wspólnego stołu. Zainspiruje do wykorzystania sprawdzonych receptur zrodzonych na styku wielobarwnych kultur, w kolebce najpotężniejszych religii. Pokaże praktyczne sposoby na przygotowanie doskonałych roślinnych posiłków. Rozpocznij proces kulinarnej i duchowej przemiany, przyłącz się do egzotycznej podróży – do wyprawy w głąb siebie.

Więcej o Malce znajdziesz na:

Jeśli chcesz poznać Malkę, napisz na malka.kafka@gmail.com – na pewno odpowie!

This post is also available in: enEnglish (angielski)