fbpx

GOD FOOD by Malka Kafka

Styczeń 30, 2018

Panuje przeświadczenie, że kulinarną książkę może wydać każdy, ale taką –
tylko nasza Malka. Malka Kafka zaprasza Was w podróż po egzotycznych smakach, zrodzonych na styku wielobarwnych kultur. Przedstawiamy Wam GOD FOOD – najpiękniejszą książkę kulinarną w 2018 roku.

Dowiecie się z niej nie tylko jak przygotować doskonałe posiłki roślinne, ale także jak wydobyć pierwiastek boski w niezwykłych potrawach. Oprócz przepisów znajdziecie tu też cudowne i super śmieszne opowiadania Malki.

KUP TERAZ!

„Gotowanie jest doskonałym punktem wyjścia do bycia jak bóg czy bogini – do dzielenia się i dawania. To pierwszy krok do zaproszenia swojej rodziny do wspólnego stołu. Do spotkania z przyjaciółmi w Twoim domu, do zwolnienia tempa życia, które sami sobie narzuciliśmy. Jesteśmy otoczeni ludźmi, ale ile jest w tym prawdziwej bliskości?
Im bardziej ufasz, tym bardziej pozwalasz innym zbliżać się do siebie. Jak wielkiego zaufania wymaga włożenie do ust jedzenia, które ktoś przygotował, którego dotykał, do którego wybierał produkty, mył je, kroił, przyprawiał… Przez to, że jedzenie kupowane jest w plastikowych paczkach w supermarketach, zatraciliśmy właśnie ten aspekt intymnych relacji. Kiedy prowadzę warsztaty, mówię, że nie przepisy i techniki są najistotniejsze. Najważniejsze jest bycie razem, uruchomienie boskiego potencjału kreacji, spotkanie z drugą osobą i chęć dzielenia się. Nie bez powodu elementem wszelkich świąt na całym świecie jest zasiadanie przy wspólnym stole, w kręgu, przy ognisku, na dywanie i… jedzenie.”

GOD FOOD już w Empikach

„GOD FOOD” (wyd. Znak), Premiera 14 lutego 2018. Ta książka zmieni Wasze Życie! Trudno powiedzieć, że to książka o gotowaniu. To książka o Miłości i wartości jaką jest Życie. Bardzo osobista, pełna przepisów, pięknie dobranych inspirujących cytatów i opowiadań, które wzruszają i wywołują uśmiech. Tu jeszcze w przedsprzedaży w niższej cenie. Zamawiajcie dla tych których kochacie, wliczając w to siebie!

PIERWSZA KSIĄŻKA KULINARNA, KTÓRA ODMIENI NIE TYLKO TWOJĄ KUCHNIĘ, LECZ TAKŻE TWOJE ŻYCIE

– Jak smakuje idealny babaganusz?
– Czy potrafisz oprzeć się zapachowi egzotycznej szakszuki?
– Czy można połączyć smak dojrzałego awokado z wykwintnym aromatem gorzkiej czekolady?

God Food to bogaty zbiór przepisów na sycące dania główne, wyrafinowane przekąski, przepyszne desery, aromatyczne mieszanki ziół, orzeźwiające napoje.
Malka Kafka pomoże ci odnaleźć boski pierwiastek w niezwykłych potrawach.
Przekona, że bezwarunkową miłość można okazać, zapraszając bliskich do wspólnego stołu. Zainspiruje do wykorzystania sprawdzonych receptur zrodzonych na styku wielobarwnych kultur, w kolebce najpotężniejszych religii. Pokaże praktyczne sposoby na przygotowanie doskonałych roślinnych posiłków.
Rozpocznij proces kulinarnej i duchowej przemiany, przyłącz się do egzotycznej podróży – do wyprawy w głąb siebie.

KUP TERAZ!

MALKA KAFKA

To nasza Malka – znana i ceniona restauratorka, założycielka Tel Avivów –  sieci Tel Aviv Urban Food. Szamanka miejska i kreatorka smaków. Umiejętności kulinarne Malki docenili prawdziwi koneserzy kuchni, a jej program emitowany na antenie Kuchnia+ przyciągnął rzesze widzów zafascynowanych orientalnymi smakami.

 

Kategorie:Bez kategorii