OTWÓRZ SWÓJ TEL AVIV

A gdyby tak rzucić wszystko i otworzyć knajpę?

Jeśli podoba Ci się sposób, w jaki prowadzimy nasze restauracje i chcesz robić to samo pod naszym logo – daj znać. Jeśli uważasz, że zrobisz to jeszcze lepiej, niż my – daj znać. Zależy nam na ludziach, którym zależy. Znasz miejsce, gdzie doskonale wpasuje się lokal Tel Aviv Urban Food? Wyślij nam wiadomość – na pewno się dogadamy!

Dlaczego Tel Aviv?

Bardzo szybko rosnąca liczba wegetarian, wegan i osób ograniczających jedzenie mięsa powoduje wzrost zainteresowania lokalami z taką kuchnią. Warszawa zajmuje 3 miejsce na świecie wśród miast o największej liczbie restauracji vege przypadających na mieszkańca.

W lokalach Tel Aviv Urban Food znajdziesz najlepszy izraelski street food i zupełnie nowe propozycje. Hummusy, burgery i falafele. Mezze i pełne przypraw sosy. Nie używamy składników pochodzenia zwierzęcego. Unikamy cukru i glutenu. Dokładnie sprawdzamy pochodzenie produktów, które lądują na talerzu gości.

W naszych knajpkach panuje zupełny luz. Tęsknimy za bezpretensjonalnym klimatem panującym na ulicach Tel Awiwu i taki sam odtwarzamy u nas. Do nas można przyjść w garniturze albo w dresie i w kapciach. Zabrać szefa, mamę, przyjaciółkę, dziecko albo psa. Każdy jest u nas mile widziany, nikomu i niczemu się nie dziwimy.

Kogo szukamy?

Poszukujemy Partnerów , którym mamy do zaoferowania 3 rodzaje konceptu.

  • Mini
  • Midi
  • Maxi

Koncepty różnią się powierzchnią odpowiednio, 20m2, 50m2i ok 150m2 i w związku z tym wielkością inwestycji.

SKONTAKTUJ SIĘ

Dzwoń, pisz lub wpadnij do nas na kawę i zadaj pytanie osobiście:

Jacek Sas-Uhrynowski
Franchise Manager
m: +48 506 172 498
jacek.sas@foodquantum.com