OTWÓRZ SWÓJ TEL AVIV

A gdyby tak rzucić wszystko i otworzyć knajpę?

Jeśli podoba Ci się sposób, w jaki prowadzimy nasze restauracje i chcesz robić to samo pod naszym logo – daj znać. Jeśli uważasz, że zrobisz to jeszcze lepiej, niż my – daj znać. Zależy nam na ludziach, którym zależy. Znasz miejsce, gdzie doskonale wpasuje się lokal Tel Aviv Urban Food? Wyślij nam wiadomość – na pewno się dogadamy!

Dlaczego Tel Aviv?

Bardzo szybko rosnąca liczba wegetarian, wegan i osób ograniczających jedzenie mięsa powoduje wzrost zainteresowania lokalami z taką kuchnią. Warszawa zajmuje 3 miejsce na świecie wśród miast o największej liczbie restauracji vege przypadających na mieszkańca.

W lokalach Tel Aviv Urban Food znajdziesz najlepszy izraelski street food i zupełnie nowe propozycje. Hummusy, burgery i falafele. Mezze i pełne przypraw sosy. Nie używamy składników pochodzenia zwierzęcego. Unikamy cukru i glutenu. Dokładnie sprawdzamy pochodzenie produktów, które lądują na talerzu gości.

W naszych knajpkach panuje zupełny luz. Tęsknimy za bezpretensjonalnym klimatem panującym na ulicach Tel Awiwu i taki sam odtwarzamy u nas. Do nas można przyjść w garniturze albo w dresie i w kapciach. Zabrać szefa, mamę, przyjaciółkę, dziecko albo psa. Każdy jest u nas mile widziany, nikomu i niczemu się nie dziwimy.

Kogo szukamy?

QUICK SERVICE (100 – 120 m2)

inwestycja
300 000 – 350 000 zł

obrót miesięczny netto
od 150 000 zł

zwrot z inwestycji
do 19 miesięcy

zysk operacyjny miesięcznie
od 18 000 zł

FULL SERVICE (150 – 200 m2)

inwestycja
500 000 zł

obrót miesięczny netto
od 200 000 zł

zwrot z inwestycji
do 19 miesięcy

zysk operacyjny miesięcznie
od 25 000 zł

SKONTAKTUJ SIĘ

Dzwoń, pisz lub wpadnij do nas na kawę i zadaj pytanie osobiście:

Franchise Manager
m: +48 502 921 971
franczyza@telaviv.pl