OTWÓRZ SWÓJ TEL AVIV

A gdyby tak rzucić wszystko i otworzyć knajpę?

Jeśli podoba Ci się sposób, w jaki prowadzimy nasze restauracje i chcesz robić to samo pod naszym logo – daj znać. Jeśli uważasz, że zrobisz to jeszcze lepiej, niż my – daj znać. Zależy nam na ludziach, którym zależy. Sieciowe podejście jest nam obce. Jeśli mnożenie punktów zwiększa zysk kosztem poziomu etyki albo zadowolenia gości – nie tędy droga. Podzielasz naszą filozofię? Znasz miejsce, gdzie doskonale wpasuje się lokal Tel Aviv Urban Food? Wyślij nam wiadomość – na pewno się dogadamy!

Dlaczego Tel Aviv?

POBIERZER KATALOG FRANCZYZOWY

W którym jest prawie wszystko, co może Cię interesować. W ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą Jacek – nasz mistrz franczyzy.

Bardzo szybko rosnąca liczba wegetarian, wegan i osób ograniczających jedzenie mięsa powoduje wzrost zainteresowania lokalami z taką kuchnią. Warszawa zajmuje 3 miejsce na świecie wśród miast o największej liczbie restauracji vege przypadających na mieszkańca. Ten trend musi rozwinąć się na całą Polskę, tak jak ma to miejsce w Europie i Ameryce. Dlatego zachęcamy do otwierania lokali w partnerstwie z nami w innych polskich miastach. 8 % mieszkańców Twojego miasta czeka na dobrą restaurację vege!

W lokalach Tel Aviv Urban Food znajdziesz najlepszy izraelski street food i zupełnie nowe propozycje. Hummusy, burgery i falafele. Mezze i pełne przypraw sosy. Sycące, ale lekkie lunche, które można komponować według swojego uznania. Napoje i wegańskie wina i desery. Nie używamy składników pochodzenia zwierzęcego. Unikamy cukru i glutenu. Dokładnie sprawdzamy pochodzenie produktów, które lądują na talerzu gości.

Poza tym w naszych knajpkach panuje zupełny luz. Tęsknimy za bezpretensjonalnym klimatem panującym na ulicach Tel Awiwu i taki sam odtwarzamy u nas. Postawiliśmy na niezobowiązujący wystrój i swobodną atmosferę – tak, żeby każdy mógł poczuć się jak u siebie. To miejsca, w których można zjeść lekki lunch albo najeść się do syta. Posiedzieć z laptopem nad projektem albo rozsiąść się i poplotkować przy winie. Przyjść w garniturze albo w dresie i w kapciach. Zabrać szefa, mamę, przyjaciółkę, dziecko albo psa. Każdy jest u nas mile widziany, nikomu i niczemu się nie dziwimy.

Zespół naszej firmy tworzą ludzie głęboko zaangażowani. Działamy szybko i sprawnie.

Kogo szukamy?

Poszukujemy Partnerów , którym mamy do zaoferowania 3 rodzaje konceptu.

  • Mini – to koncept , który funkcjonuje w Hali Gwardii,
  • Midi przykład takiej restauracji znajdziecie na Żoliborzu
  • i Maxi to duża restauracja taka jak na Poznańskiej.

Szukamy Partnerów w Warszawie i w innych miastach. Koncepty różnią się powierzchnią odpowiednio, 20m2, 50m2i ok 150m2 i w związku z tym wielkością inwestycji.