JEDZ, PIJ, POMAGAJ

– możesz zbierać punkty w naszej aplikacji, wymieniać je na jedzenie dla zwierząt, które za swoje jedzenie nie potrafią sobie zapłacić. Oprócz pomocy zwierzakom w aplikacji możesz również: sprawdzić co nowego u nas słychać, zarezerwować stolik i zobaczyć jak wyglądają dania z menu.

Roxie – suczka ze schroniska w Korabiewicach prowadzonego przez Fundację VIVA!.

DZIĘKUJEMY

W lipcu 2018 roku wystartowaliśmy z aplikacją mobilną, która na początku miała pełnić funkcję programu lojalnościowego, ale doszliśmy do wniosku, że skoro pomaganie jest dziecinnie prosty to dlaczego by jej nie wykorzystać w tym przypadku. Razem z Otwartymi Klatkami oraz Fundacja Viva! Akcja dla zwierząt stworzyliśmy program, gdzię można JEŚĆ, PIĆ, POMAGAĆ. Przychodzisz do Tel Avivu, zbierasz punkty i po prostu pomagasz. Dziecinnie proste.

W 2018 roku (przez 6 miesięcy) pomogliście 220 razy! Dzięki Wam lisek Jasiek zjadł 127 obiady, lisek Ferdynand miał pełną miskę przez 52 dni, suczka Roxie przez 56 dni, kura Magda ma zapewnione jedzonko na 602 dni, a knur Zygryd przez 84 dni.

JAK TO DZIAŁA?

1. Ściągasz aplikację.
2. Przychodzisz do jednej z naszych 5 lokalizacji w Warszawie lub Łodzi.
3. Jesz, pijesz, a przy opłacaniu rachunku wpisujesz kwotę rachunku w aplikacji.
4. Kelnerka/kelner sczytuje kod QR z Twojej aplikacji i zatwierdza otrzymaną ilość punktów (1 punkt = 1 wydana złotówka).
5. Zbierasz punkty, aż uzbierasz na swój cel.
6. Da się pomagać łatwiej?

WYMIENIAJ PUNKTY I POMAGAJ

Nasza aplikacja jest zbudowana we współpracy z Fundacją Viva!, która opiekuje się Schroniskiem w Korabiewicach i Otwartymi Klatkami, organizacją dobrych dusz, które dobro innych żywych istot często stawiają ponad swoim dobrem. Działa jak najzwyklejszy program lojalnościowy na stacjach paliwowych – zbierasz punkty i wymieniasz punkty.

Na co można wymienić punkty u nas? Możesz zafundować obiad liskowi Jaśkowi, zaadoptować wirtualnie klacz Szwedkę na 5 dni, podać 14 dni posiłków kurze Magdzie, zapewnić 4 dni posiłków knurowi Zygfrydowi czy ugotować (bez gotowania) obiad lisowi Ferdynandowi. To serio mega proste.