fbpx

JEDZ, PIJ, POMAGAJ

– możesz zbierać punkty w naszej aplikacji, wymieniać je na jedzenie dla zwierząt, które za swoje jedzenie nie potrafią sobie zapłacić.

Oprócz pomocy zwierzakom w aplikacji możesz również: sprawdzić co nowego u nas słychać, zarezerwować stolik i zobaczyć menu. Dodatkowo pierwsze 500 osób, które ją ściągną otrzymają, od nas niespodziankę!

 

JAK TO DZIAŁA?

1. Ściągasz aplikację.
2. Przychodzisz do jednej z naszych 7 lokalizacji w Warszawie lub Łodzi.
3. Jesz, pijesz, a przy opłacaniu rachunku wpisujesz kwotę rachunku w aplikacji.
4. Kelnerka/kelner sczytuje kod QR z Twojej aplikacji i zatwierdza otrzymaną ilość punktów (1 punkt = 1 wydana złotówka).
5. Zbierasz punkty, aż uzbierasz na swój cel.
6. W trakcie kolejnego zamówienia realizujesz swój cel! Da się pomagać łatwiej?

jedz, pij, pomagaj
jedz, pij, pomagaj

WYMIENIAJ PUNKTY I POMAGAJ

Nasza aplikacja jest zbudowana we współpracy z Fundacją Viva!, która opiekuje się Schroniskiem w Korabiewicach i Otwartymi Klatkami, organizacją dobrych dusz, które dobro innych żywych istot często stawiają ponad swoim dobrem. Działa jak najzwyklejszy program lojalnościowy na stacjach paliwowych – zbierasz punkty i wymieniasz punkty.

Na co można wymienić punkty u nas? Możesz zafundować obiad liskowi Jaśkowi, zaadoptować wirtualnie klacz Szwedkę na 5 dni, podać 14 dni posiłków kurze Magdzie, zapewnić 4 dni posiłków knurowi Zygfrydowi czy ugotować (bez gotowania) obiad lisowi Ferdynandowi. To serio mega proste.

WEŹ SOBIE TORBĘ

Chcesz ogłosić całemu światu, że kochasz hummus? Ściągnij naszą aplikację i odbierz darmową torbę – mamy je dla pierwszych 500 osób. Tylko szybko, bo rozchodzą się jak świeża pita! Wystarczy, że powiesz kelnerce/ kelnerowi, że chcesz dostać torbę, zrealizujesz swoje pierwsze zamówienie z pomocą aplikacji, dostaniesz pierwsze punkty – no i już masz.

Do wyboru 2 rodzaje:
1) WE’RE HUMMUSEXUAL
2) GIRLS JUST WANNA HAVE HUMMUS

Torby są wykonane z dobrej jakościowo bawełny z głębokim dnem i długimi rączkami. Promocja obowiązuje we wszystkich lokalizacjach Tel Aviv Urban Food aż do wyczerpania zapasów w danym punkcie.

 

Pamiętaj, żeby realizując zamówienie wybrać datę odbioru, a w uwagach wpisać  miejsce odbioru. Dzięki! Zamknij